"Вода - это источник жизни, ведь в утробе матери мы девять месяцев окружены водой.

Вода - это символ женской Власти, на которую не посмеет претендовать,

которую не решится оспорить даже самый просвещенный

и совершенный мужчина."

Пауло Коэльо

Про воду так багато говорилося, але так мало сказано. Вода - це життя, а життя - це вода, як і життя, вода багнатогранна і характеристики її безкрайні.

Так що ж ми знаємо про воду? Вода лежить в основі всіх процесів, що відбуваються у рослинному і тваринному світі. Вода грає найважливішу роль у живому організмі. У складному процесі обміну речовин вода займає провідне місце.

Вода буває дощовою, талою, річковою, джерельною, колодязною, мінеральною.

Але якщо багато років тому можна було вживати навіть дощову воду, то на даному етапі розвитку цивілізації не вся мінеральна вода корисна і чиста. Адже в ній перевагає велика кількість шкідливих для організму домішок і надлишків мінеральних речовин. Це перетворює воду на продукт, який не має нічого спільного з поняттям "вода для здорового життя".

А що ж далі? Кожна людина в круговерті вируючого життя повинна зупинитися і задуматися над тим, як довго організм може працювати на тому неякісному «паливі», яке він отримує щодня у вигляді води.

Альтернатива є!

"Тала вода" - перша в Україні біологічно активна, структурована артезіанська вода дочищена без вживання зворотного осмосу.

Наша вода добувається з глибини більше 100 метрів і проходить очищення в унікальній установці, яка не просто очищає воду, а робить її біологічно активною, "живою" і надає молекулі води структуру аналогічну талій воді.

Це якісний і у своєму роді унікальний продукт. По своїй структурі вона максимально відповідає воді в організмі людини, відновлює необхідну для життя енергію і додає бадьорість.

Чому вода називається "Талою водою"? Тому що її характеристики ідентичні природній талій воді, яка вважається найбільш коштовною. Тала вода дарує життя, адже саме до танучих снігів на півночі прагнуть птахи, аби ростити пташенят. Тала вода Альпійських гірських вершин забезпечує життєвою енергією і довголіттям жителів цих районів.

"Тала вода" - безцінний дар для життя.

"Тала вода" = життя!