Тала вода, ТОВ

Для дому

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0412.ua
Сайт

«Воде дана волшебная власть - стать соком жизни на Земле».

Леонардо да Винчи

Вода не тільки першоджерело життя. Це давній символ чистоти та родючості.

А для людей це життя та здоров’я. Недарма в казках вода ділиться на два види: «жива», від якої проходять всі хвороби, все оживає і «мертва», яка вбиває будь-кого, хто її вип'є. Так відбувається і в житті. 80 % всіх хвороб пов'язано з поганою якістю питної води! І з кожним роком масштаби цієї проблеми розростаються. А чиста питна вода допомагає впоратися із втомою, насичує організм довгожданою вологою, забезпечує нормальну життєдіяльність клітин і здійснення біологічнозначущих процесів.

Яку ж воду вживати?

"Тала вода" - це продукт багатоступеневого очищення і структуризації артезіанської води на устаткуванні, в якому застосовані унікальні сорбційні матеріали, що фільтрують, елементи "ноу-хау".

Головна відмінність "Талої води" від води інших торговельних марок, є те, що пропущена через установку вода має фрактальну структурну впорядкованість, яка нагадує структуру кристалічної решітки льоду і володіє біологічною активністю.

Для дому, фото-1

Це якісний і у своєму роді унікальний продукт. По своїй структурі наша вода максимально відповідає воді в організмі людини, відновлює необхідну для життя енергію і додає бадьорість.

«Тала вода» безпечна для Ваших дітей, на ній можна готувати дитячі суміші - це істотно відіб'ється на зміцненні імунної системи малят з перших днів життя. Ваша сім'я гідно оцінить смак страв, приготовлених на «Талій воді».

"Тала вода" рекомендована для пиття, приготування напоїв та їжі.

"Тала вода" поліпшить Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.

Воду для вживання не потрібно кип'ятити!

Для замовлення води ТМ "Тала вода" зв'яжіться з нами за телефонами:

(0412) 44-56-36,

+38 (093) 650-56-00,

+ 38 (067) 220-41-50,

+ 38 (093) 466-59-19