Дитячий організм потребує постійної турботи та догляду. Батьки дбайливо пропонують своїм дітям здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі, теплий та зручний одяг, безпечні іграшки. Проте багато з батьків забувають про найголовніше — питна вода має бути не тільки чистою, а й корисною.

Для малят та школярів питна вода має бути природної, екологічної чистоти, містити збалансований вміст основних мікро- та макроелементів. Ні в якому разі не можна допускати навіть незначного зневоднення організму дитини, оскільки це може відбитися і на її самопочутті, і на її успішності.

Діти, при їх активності та витраті енергії, повинні відновлювати водний баланс організму, по вживаючи якісну воду не лише вдома, але і в дитячому саду або школі.

Батьки мають бути впевненими, що організм їх дитини максимально захищений від бактерій, що може містити вода.

Саме "Тала Вода" є безпечною, якісною, перевіреною клінічними дослідженнями.

Вибираючи для себе і своєї дитини "Талу воду", Ви можете бути упевнені, що разом з водою організм отримує усі необхідні мікроелементи, що додають йому бадьорості та життєвої енергії.

З кожним ковтком "Талої води" імунна система стає міцнішою та захищенішою. "Тала вода" має структурну впорядкованість, її склад створила і збалансувала сама природа. В процесі водопідготовки вона проходить мінімальний процес обробки, при цьому зберігає всі свої корисні властивості та воістину є живою водою.

Вашим дітям сподобається "Тала вода"!

Для замовлення води ТМ "Тала вода" зв'яжіться з нами за телефонами:

(0412) 44-56-36,

+38 (093) 650-56-00,

+ 38 (067) 220-41-50,

+ 38 (093) 466-59-19